ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | Trodnevnica u čast suzaštitnice župe - Gospe od Ružarija - 1. večer

Trodnevnica u čast suzaštitnice župe - Gospe od Ružarija - 1. večer
06.10.2017.
Trodnevnica u čast suzaštitnice župe - Gospe od Ružarija - 1. večer

Predstavljanjem ovogodišnjih prvopričesnika, započela je trodnevna priprava za blagdan Gospe od Ružarija.

Misno slavlje predvodio je župni vikar don Miroslav koji je prvopričesnicima i njihovim roditeljima, uputio poticajne riječi. Slavlje je pjesmom pratio župni dječji zbor uz pratnju mandolina, a prije mise djeca su predmolila Gospinu krunicu.

Za vrijeme sv. mise u službu je uvedeno i šest novih ministranata. Na kraju svete mise djeca su dobila molitvenike kako bi se uz molitvu što bolje pripravili za prvu svetu pričest.

Galerija fotografija

fotografije: Petar Taslak

Nedjelja - Misijska nedjelja, poslije jutarnjih sv. misa moći ćete kupiti tzv. "misijski tanjur" (rižot) po cijeni od 20kn i na taj način pomoći misijama. Milostinja i svi prilozi idu za potrebe misija.

subota: 7: 30

Borovci / Nova Sela: 9:00

svaki dan pola sata prije svete mise