ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | Trodnevnica Gospi od Ružarija - 2. večer

Trodnevnica Gospi od Ružarija - 2. večer
07.10.2017.
Trodnevnica Gospi od Ružarija - 2. večer

Predstavljanje krizmanika

U drugoj večeri trodnevnice Gospi od Ružarija predstavili su nam se ovogodišnji kandidati za sv. Krizmu. Nazočni su bili i njihovi roditelji. župnik don Davor predvodio je sv. misu, a pjesmom je animirao župni bend mladih.

Događaj krizme nije samo privatna stvar svakoga pojedinog krizmanika, nego cijele župe. Stoga razloga predstavljanje se događa s ciljem da svi župljani budu uključeni u čin primanja ovoga sakramenta.

Roditelji pokušajte svojoj djeci očitovati ne samo pristanak, svoju suglasnost da sudjeluju u program pripreme za sakramenat Krizme, nego ih i sami potičite, pratite, razgovarajte s njima, očitujte da je to i vaša radost, a nadasve - molite za njih i s njima. Ne dopustite da osjete da ste ravnodušn ili pak, ne daj Bože da im priječite.

Galerija fotografija

Nedjelja - Misijska nedjelja, poslije jutarnjih sv. misa moći ćete kupiti tzv. "misijski tanjur" (rižot) po cijeni od 20kn i na taj način pomoći misijama. Milostinja i svi prilozi idu za potrebe misija.

subota: 7: 30

Borovci / Nova Sela: 9:00

svaki dan pola sata prije svete mise