ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | Trodnevnica Gospi od Ružarija - 2. večer

Trodnevnica Gospi od Ružarija - 2. večer
07.10.2017.
Trodnevnica Gospi od Ružarija - 2. večer

Predstavljanje krizmanika

U drugoj večeri trodnevnice Gospi od Ružarija predstavili su nam se ovogodišnji kandidati za sv. Krizmu. Nazočni su bili i njihovi roditelji. župnik don Davor predvodio je sv. misu, a pjesmom je animirao župni bend mladih.

Događaj krizme nije samo privatna stvar svakoga pojedinog krizmanika, nego cijele župe. Stoga razloga predstavljanje se događa s ciljem da svi župljani budu uključeni u čin primanja ovoga sakramenta.

Roditelji pokušajte svojoj djeci očitovati ne samo pristanak, svoju suglasnost da sudjeluju u program pripreme za sakramenat Krizme, nego ih i sami potičite, pratite, razgovarajte s njima, očitujte da je to i vaša radost, a nadasve - molite za njih i s njima. Ne dopustite da osjete da ste ravnodušn ili pak, ne daj Bože da im priječite.

Galerija fotografija

Petak (15.12.) - TRIBINA U GODINI MAJČINSTVA u 18:00 sati u dvorani Pastoralnog centra.

Subota (16.12.) - ŽUPNA BOŽIĆNA ISPOVIJED u 16:00 sati

ponedjeljak - subota: 5:45

Borovci / Nova Sela: 9:00

svaki dan pola sata prije svete mise