A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 88

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 96

ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | Trodnevnica Gospi od Ružarija - 2. večer

NovostiTrodnevnica Gospi od Ružarija - 2. večer
07.10.2017.
Trodnevnica Gospi od Ružarija - 2. večer

Predstavljanje krizmanika

U drugoj večeri trodnevnice Gospi od Ružarija predstavili su nam se ovogodišnji kandidati za sv. Krizmu. Nazočni su bili i njihovi roditelji. župnik don Davor predvodio je sv. misu, a pjesmom je animirao župni bend mladih.

Događaj krizme nije samo privatna stvar svakoga pojedinog krizmanika, nego cijele župe. Stoga razloga predstavljanje se događa s ciljem da svi župljani budu uključeni u čin primanja ovoga sakramenta. 

Roditelji pokušajte svojoj djeci očitovati ne samo pristanak, svoju suglasnost da sudjeluju u program pripreme za sakramenat Krizme, nego ih i sami potičite, pratite, razgovarajte s njima, očitujte da je to i vaša radost, a nadasve - molite za njih i s njima. Ne dopustite da osjete da ste ravnodušn ili pak, ne daj Bože da im priječite.

Galerija fotografija

 

<< povratak na novosti

Župne obavijesti

.
Raspored svetih misa

Radnim danom 


ponedjeljak - subota: 8:00

 

Nedjeljom:


crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00 i 19:00


Borovci  : 9 sati

Nova Sela: 10 sati


Prve nedjelje u mjesecu

 

Ispovijed:


Svaki dan pola sata prije svete mise