A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 88

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 96

ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | TRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU

NovostiTRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU
28.10.2018.
TRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU

Župne obavijesti

1. Župni vjeronaci su prema redovitom rasporedu.

 

2. Župni vjeronauci su prema redovitom rasporedu, osim vjeronauka za prvopričesnike koji neće biti jer je taj dan blagdan Svih Svetih.

 

3. Četvrtak - Svetkovina Svih Svetih. Svete mise u Metkoviću: 9:00 i 18:00 sati, na gradskom groblju u 15:00 sati (odriješenje za pokojne), Borovci u 9:00 sati (odriješenje za pokojne) i Nova Sela u 10:30 (odriješenje za pokojne).

 

4. Petak - Dušni dan - Spomen svih vjernih pokojnih. Svete misa u Metkoviću u 18:00 sati (odriješenje za pokojne), na gradskom groblju u 15:00 sati, Borovci 9:00 i Nova Sela u 10:30 sati. Prvi petak u mjesecu, oni koji obavljaju pobožnost prema Srcu Isusovu ispovijed sat vremena prije večernje sv. mise.

5. Bliži nam se blagdan sv. Nikole - zaštitnika naše župe. Običaj je da tih dana podjelimo darove djeci. Oni koji žele i mogu sudjelovati svojim prilozima moći će to učiniti cijeli 11. mjesec. Hvala Vam.

6. Danas u konkatedrali sv. Petra u Splitu je đakonsko ređenje. Za blagdan Svih Svetih u našu župu dolazi đakon don Josip Ulić koji će biti s nama ove godine. Pomolite se za njega i njegove kolege da ustraju na putu do svećeništva.

<< povratak na novosti

Župne obavijesti

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI


 

 


.
Raspored svetih misa

Radnim danom 


ponedjeljak - petak: 19:00

subota: 7:30


Nedjeljom:


crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati


Borovci / Nova Sela: 9:00 sati

 

Ispovijed:


Svaki dan pola sata prije svete mise