ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | TRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU

TRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU
28.10.2018.
TRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Župni vjeronaci su prema redovitom rasporedu.

2. Župni vjeronauci su prema redovitom rasporedu, osim vjeronauka za prvopričesnike koji neće biti jer je taj dan blagdan Svih Svetih.

3. Četvrtak - Svetkovina Svih Svetih. Svete mise u Metkoviću: 9:00 i 18:00 sati, na gradskom groblju u 15:00 sati (odriješenje za pokojne), Borovci u 9:00 sati (odriješenje za pokojne) i Nova Sela u 10:30 (odriješenje za pokojne).

4. Petak - Dušni dan - Spomen svih vjernih pokojnih. Svete misa u Metkoviću u 18:00 sati (odriješenje za pokojne), na gradskom groblju u 15:00 sati, Borovci 9:00 i Nova Sela u 10:30 sati. Prvi petak u mjesecu, oni koji obavljaju pobožnost prema Srcu Isusovu ispovijed sat vremena prije večernje sv. mise.

5. Bliži nam se blagdan sv. Nikole - zaštitnika naše župe. Običaj je da tih dana podjelimo darove djeci. Oni koji žele i mogu sudjelovati svojim prilozima moći će to učiniti cijeli 11. mjesec. Hvala Vam.

6. Danas u konkatedrali sv. Petra u Splitu je đakonsko ređenje. Za blagdan Svih Svetih u našu župu dolazi đakon don Josip Ulić koji će biti s nama ove godine. Pomolite se za njega i njegove kolege da ustraju na putu do svećeništva.

Petak - 19:00 sati u prostorijama Pastoralnog centra instrukcije za djecu osnovne škole.

Borovci / Nova Sela  : 9 sati