ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | TRIDESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

TRIDESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU
15.11.2020.
TRIDESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Ponedjeljak - Nastavljamo veliku Devetnicu sv. Nikoli biskupu.

2. Srijeda, četvrtak i petakTrodnevna duhovna priprava za Blagdan Gospe od Zdravlja u Borovcima. Svaku večer u trodnevnici molitva krunice je u 16:30, a sv. misa u 17:00 sati. Za vrijeme trodnevnice nema sv. misa u Metkoviću.

3. Subota - Blagdan Gospe od Zdravlja, svečana sv. misa u Borovcima u 10:00 sati. Taj dan sv. misa u Borovcima je još u 17:00 i u Metkoviću u 18:00 sati.

4. Nedjelja - Nedjelja Krista Kralja, sv. mise: Metković - 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati, Borovci - 9:00 sati.

5. Svi župni vjeronauci su prema redovitom rasporedu, osim 1 i 2. osnovne škole koji neće biti ovu subotu jer je blagdan Gospe od Zdravlja.

6. U tijeku su radovi na zvoniku naše crkve kojemu je potrebna hitna sanacija jer već sada ima dosta pukotina kroz koje ulazi voda. Prethodno je kompletno očišćen od svih nezdravih naslaga i biti će ponovno obojan adekvatnom fasadnom bojom! Pastoralno vijeće je upoznato s tim još prošle godine kao i Nadbiskupija.

U SKLADU S NOVIM ODEDBAMA SPLITSKO- MAKARSKE NADBISKUPIJE U SVEZI SPRJEČAVANJA ZARAZE KORONAVIRUSOM

PROBE DJČJEG ZBORA, ZBORA MLADIH I MJEŠOVITOG ŽUPNOG ZBORA DO DALJNJEGA SE NEĆE ODRŽAVATI KAO NI PJEVANJE NA SVETIM MISAMA

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI I NA KALENDARIMA U SVOJIM DOMOVIMA.

subota - 7:30

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati