A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 88

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 96

ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | TRIDESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU

NovostiTRIDESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU
04.11.2018.
TRIDESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU

Župne obavijesti

1. Župni vjeronaci su prema redovitom rasporedu.

 

2. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00 sati. Namijeniti ćemo ga za obitelji krizmanika. Sv. misa je u 18:00 sati. Poslije sv. mise u 18:30 - susret svih roditelja kandidata za sakrament sv. Krizme (prvi i drugi srednje).

 

3. Nedjelja (11. 11.) - Sv. mise: 7, 9, 11, 18 i Nova Sela u 9:00 sati.

 

4. Bliži nam se blagdan sv. Nikole - zaštitnika naše župe. Običaj je da tih dana podjelimo darove djeci. Oni koji žele i mogu sudjelovati svojim prilozima moći će to učiniti cijeli 11. mjesec. Hvala Vam.

 

5. Prošle godine u prostorijama Pastoralnog centra održavale su se besplatne instrukcije iz matematike, fizike, kemije, hrvatskog i engleskog jezika za djecu osnovne škole. Na taj način pokušavalo se pomoći djeci kojima slabije ide škola. Da bi nastavili i dalje činiti tu lijepu gestu potrebni su nam instruktori (srednjoškolci koji su uspješni iz pojedinih predmeta, nastavnici iz osnovnih škola, mladi koji su završili fakultete a trenutno nisu zaposleni u prosvjeti). Svi se mogu javiti u župni ured. Sa instrukcijama bi započeli u petak u 19:00 sati.

 

6. Katehetski ured Splitsko-makarske nadbiskupije organizira jednogodišnji seminar za teološko-katehetski program cjeloživotnog učenja za odgojiteljice u predškolskim ustanovama. Sve zainteresirane odgojitelice neka se na vrijeme prijave i dostave potrebne dokumente. Rok za prijavu je najkasnije do 15. 11. Seminar će započeti 24. 11 (subota).

 

7. Zahvaljujemo svima koji su se odazvali i dali svoj prilog za pomoć misijama.

<< povratak na novosti

Župne obavijesti

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI


 

 


.
Raspored svetih misa

Radnim danom 


ponedjeljak - petak: 19:00

subota: 7:30


Nedjeljom:


crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati


Borovci / Nova Sela: 9:00 sati

 

Ispovijed:


Svaki dan pola sata prije svete mise