A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 88

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 96

ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | TRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU

NovostiTRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU
07.11.2020.
TRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU

Župne obavijesti

1. Ponedjeljak - Nastavljamo i veliku Devetnicu sv. Nikoli biskupu.

 

2. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00, a sv. misa u 18:00 sati.

 

3. Petak - Mjesečni susret za mlade nakon krizme i treći srednje u 20:00 sati.

 

4. Svi župni vjeronauci su prema redovitom rasporedu.

 

5. Umjetnik koji je izradio relikvijar sv. Nikole biskupa u kojem su pohranjene relikvije, izradio dovoljan broj malih relikvijara s likom sv. Nikole. Relikvijari su blagoslovljeni, nalaze se na izlazu iz crkve. Možete ih nekome pokloniti ili ih imati u svojim domovima. 

 

6. Bliži nam se blagdan sv. Nikole - zaštitnika naše župe. Običaj je da tih dana podjelimo darove djeci. Ove godine ćemo to učiniti malo skromnije s obzirom na situaciju. Možete sudjelovati svojim prilozima cijeli 11. mjesec. Hvala Vam.

 

7. Molimo Vas da pripazite na ponašenje i odijevanje za vrijeme vjenčanja, a to uključuje mnogo stvari koje treba ispraviti jer su se počele uzimati zdravo za gotovo i postajati normalne, a nisu. A još živimo u ovim teškim okolnostima kada moramo pripaziti jedni na druge, a i odredbe za vjenčanja su jasno izrečena i njih se moramo svi držati bez iznimke.

 

8. U tijeku su radovi na zvoniku naše crkve kojemu je potrebna hitna sanacija.

 

9. Danas je u crkvi sv. Obitelji u Solinu ređenje dvojice novih đakona na naslov Splitsko-makarske nadbiskupije. Sjetimo ih se u svojim molitvama! Jedan od njih dolazi na praktikum u našu župu od iduće nedjelje kada će se predstaviti našoj župnoj zajednici.

 

10. Ženidbeni navještaj:

MARIO LOVRO I KLARA ĆELIĆ, vjenčanje 14. studenog 2020., u našoj župi.

<< povratak na novosti

Župne obavijesti

U SKLADU S NOVIM ODEDBAMA SPLITSKO- MAKARSKE NADBISKUPIJE U SVEZI SPRJEČAVANJA ZARAZE KORONAVIRUSOM 

PROBE DJČJEG ZBORA, ZBORA MLADIH I MJEŠOVITOG ŽUPNOG ZBORA DO DALJNJEGA SE NEĆE ODRŽAVATI KAO NI PJEVANJE NA SVETIM MISAMA


ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI I NA KALENDARIMA U SVOJIM DOMOVIMA.


 

 


.
Raspored svetih misa

Radnim danom 

ponedjeljak - petak: 18:00

subota - 7:30

 

Nedjeljom:

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati

Borovci/ Nova Sela: 9:00 sati

 

Ispovijed:

Svaki dan pola sata prije svete mise