ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | TRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU

TRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU
10.11.2018.
TRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Župni vjeronaci su prema redovitom rasporedu.

2. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00 sati. Namijeniti ćemo ga za obitelji Prvopričesnika. Sv. misa je u 18:00 sati. Poslije sv. mise u 18:30 sati susret je svih roditelja Prvopričesnika.

3. NedjeljaZapočinje trodnevna duhovna priprava za Blagdan Gospe od Zdravlja u Borovcima. Svaku večer u trodnevnici autobus polazi ispred crkve u 15:45, molitva krunice je u 16:30, a sv. misa u 17:00 sati. Na sam blagdan Gospe od Zdravlja svečana sv. misa s procesijom je u 10:00 sati. Taj dan sv. misa u Borovcima je još u 17:00 i u Metkoviću u 18:00 sati.

4. Prošle godine u prostorijama Pastoralnog centra održavale su se besplatne instrukcije iz matematike, fizike, kemije, hrvatskog i engleskog jezika za djecu osnovne škole. Na taj način pokušavalo se pomoći djeci kojima slabije ide škola. Da bi nastavili i dalje činiti tu lijepu gestu potrebni su nam instruktori (srednjoškolci koji su uspješni iz pojedinih predmeta, nastavnici iz osnovnih škola, mladi koji su završili fakultete a trenutno nisu zaposleni u prosvjeti). Svi se mogu javiti u župni ured. Sa instrukcijama bi započeli u petak u 19:00 sati.

UREDOVNO VRIJEME

(od 1. rujna do 1. lipnja)

PONEDJELJAK

(9:00-11:00 i pola sata poslije večernje mise.)

ČETVRTAK

(9:00-11:00 i pola sata poslije večernje mise.)

- ostalo po dogovoru

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati