ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | TREĆA VAZMENA NEDJELJA

TREĆA VAZMENA NEDJELJA
15.04.2018.
TREĆA VAZMENA NEDJELJA

1. Župni vjeronauci prema redovitom rasporedu, a prvopričesnici po dogovoru.

2. Utorak - Pobožnost trinaest utoraka sv. Antunu. Pobožnost počinje u 18:30, sv. misa u 19:00 sati.

3. Srijeda - Roditelji prvopričesnika trebaju preuzeti haljine od 17:00 - 18:00 sati u dvorani Pastoralnog centra.

4. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 18:00 sati. Namijeniti ćemo ga za ovogodišnje prvopričesnike i njihove obitelji. Stoga pozivamo roditelje i prvopričesnike. Sv. misa je u 19:00 sati. Poslije sv.  mise susret roditelja prvopričesnika.

5. Subota - Ispovijed prvopričesnika i njihovih roditelja u 10:00 sati.

6. Nedjelja - Nedjelja Dobroga Pastira - Svete mise su u: 7 i 19:00 sati, a u 10:00 sati je Prva Sveta Pričest.

7. Četvrta tribina u Godini majčinstva je 24. 4. (utorak) u 20:00 sati u dvorani Pastoralnog centra pod nazivom: „RANJENO MAJČINSTVO“. Gost predavač je dr. Anita Strujić-Vladanović, voditeljica bračnog i obiteljskog savjetovališta Splitsko - makarske nadbiskupije. Pozvani su svi bračni parovi!

8. Susret krizmanika, njihovih roditelja i kumova s ovogodišnjim krizmateljem biti će 3. svibnja (četvrtak) u 17:30.

9. Od sprovoda pok. Vesne Zovko za svete mise prikupilo se 800kn. Obitelj za potrebe crkve daruje 150E

Obitelj se zahvaljuje svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

Borovci / Nova Sela : 9 sati.

svaki dan pola sata prije svete mise