ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU - Nedjelja Božje Riječi

TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU - Nedjelja Božje Riječi
26.01.2020.
TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU - Nedjelja Božje Riječi

1. Sv. mise radnima danima u 18:00 sati, a subotom u 7:30 sati.

2. Župni vjeronauci su prema redovitom rasporedu.

3. Srijeda - Pobožnost sv. Josipu. Osobito pozivamo bračne parove svake srijede na pobožnost. Pobožnost započinje u 17:30 a zatim sv. misa.

4. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00 sati a sv. misa u 18:00 sati.

5. Nedjelja - Blagdan Svijećnice - Sv. mise: Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00, N. Sela u 9:00 sati. Na svim svetim misama blagoslov svijeća. Na kraju svih sv. misa biti će i obred grličanja. Svijeće ćete moći uzeti na ulazu u crkvu.

6. Zaručnički tečaj pripreme za brak održati će se 24, 25, 26 i 27. veljače u dvorani kod crkve sv. Franje na Kladi s početkom u 19:00 sati za zaručnike koji će ove godine sklopiti sakrament braka.

7. Druga nedjelja veljače (9. 2.) je Svjetski dan braka. Taj dan na sv. misi u 11:00 sati imati ćemo blagoslov svih supružnika koji to žele, bez obzira koju godinu braka slave. Samo se javite što prije u župni ured kako bi mogli organizirati slavlje.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati

Borovci / Nova Sela: 9:00 sati