ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU
21.01.2018.
TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Sv. mise radnim danom slavimo u 18:00 sati a subotom u 7:30 u kapeli pastoralnog centra.

2. Od sutra započinjemo sa svim župnim vjeronaucima i aktivnostima prema redovitom rasporedu.

3. Utorak - Druga u nizu tribina u Godini majčinstva u dvorani Pastoralnog centra u 18:30, tema tribine je: Nesavršena majka... Gost predavač je Jelena Burazin prof. psihologije i psihoterapeut. Na tribinu pozivamo sve bračne parove, a obavezno roditelje ovogodišnjih prvopričesnika i pripravnika za Krizmu.

4. Srijeda - Započinjemo Pobožnost sv. Josipu. Pozivamo svake srijede sve obitelji na pobožnost jer se nalazimo u godini kada se pripremao sa NACIONALNI SUSRET HRVATSKIH KATOLIČKIH OBITELJI U SOLINU.

5. Nedjelja - za vrijeme župne mise u 9:00 sati predstaviti ćemo novo župno pastoralno i ekonomsko vijeće.

6. Koji i dalje žele primati vjerski tisak neka se jave što prije s. Marijani i uplate godišnju preplatu.

7. Zaručnički tečaj pripreme za brak održati će se 5., 6., 7. i 8. veljače u 19:00 sati u župnoj dvorani kod crkve sv. Ilije. Prijava za zaručnički tečaj obavlja se prvu večer predavanja. Svi koj se namjeravaju vjenčati ove godine u ovoj župi trebaju se javiti što prije kako bi upisali termine.

UREDOVNO VRIJEME

(od 1. rujna do 1. lipnja)

PONEDJELJAK

(9:00-11:00 i pola sata poslije večernje mise.)

ČETVRTAK

(9:00-11:00 i pola sata poslije večernje mise.)

- ostalo po dogovoru

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati