ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | TREĆA NEDJELJA DOŠAŠĆA (NEDJELJA CARITASA)

TREĆA NEDJELJA DOŠAŠĆA (NEDJELJA CARITASA)
14.12.2019.
TREĆA NEDJELJA DOŠAŠĆA (NEDJELJA CARITASA)

1. Ponedjeljak - Sv. mise zornice su u 5:45 u kapeli Pastoralnog centra, a pola sata prije sv. mise na raspolaganju smo za sv. ispovjed. Počinjemo božićnu ispovijed bolesnika u župi. Polazimo u 9:30 sati i to slijedeće ulice: Put Narone, Neretvanskih gusara, Opuzenska, Zrinskih i Frankopana.

2. Utorak - nastavljamo s božićnom ispovijedi bolesnika od 9:30 sati ostale ulice. Ako netko ima od bolesnika da mu do sada svećenik nije dolazio prijavite ih kako bi mogli doći. Božićna ispovijed starijih i nemoćnih u 15:00 sati u dvorani Pastoralnog centra. Poslije ispovijedi slavimo za njih svetu misu. Nakon sv. mise ostati ćemo s njima u druženju uz čaj.

3. Subota - Župna božićna ispovijed u 16:00 sati. Biti će više svećenika na raspolaganju za svetu ispovijed.

4. Nedjelja - Četvrta nedjelja došašća - raspored sv. misa: 7, 9, 11 i 18:00 sati i u Borovcima u 9:00 sati. Župna božićna ispovijed u 15:00 sati. Biti će više svećenika na raspolaganju za svetu ispovijed. Nemojte čekati zadnji trenutak.

5. Prigodom proslave 50. obljetnice naše župe izradili smo prigodne suvenire. Imate ih na izlazu iz crkve. Danas zaključujemo s narudžbama za izradu replika relikvijara sv. Nikole biskupa. Tko želi naručiti neka se javi poslije sv. misa. Replike relikvijara možete preuzeti slijedeće nedjelje.

6. Dvd-ove od svečane akademije i sv. mise na blagdan sv. Nikole tko želi može preuzeti u foto-studiju VERAJA od sutra po cjeni od 40kn.

7. Od sprovoda pok. Branka Ilića za svete mise prikupilo se 300kn. Obitelj za potrebe crkve daruje 600kn.

Obitelj se zahvaljuje svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

8. Ženidbeni navještaj:

DINO DEAK I LUCIJA ŠILJEG , vjenčanje 21. prosinca 2019., na Novim Selima.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati

Borovci / Nova Sela: 9:00 sati