ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | TREĆA NEDJELJA DOŠAŠĆA (NEDJELJA CARITASA)

TREĆA NEDJELJA DOŠAŠĆA (NEDJELJA CARITASA)
15.12.2018.
TREĆA NEDJELJA DOŠAŠĆA (NEDJELJA CARITASA)

1. Danas - Župna božićna ispovijed u 15:00 sati. Biti će više svećenika na raspolaganju za svetu ispovijed.

2. Sv. mise zornice su u 5:45 u kapeli Pastoralnog centra, a pola sata prije sv. mise na raspolaganju smo za sv. ispovjed.

3. Ponedjeljak - počinjemo božićnu ispovijed bolesnika u župi. Polazimo u 9:30 sati i to slijedeće ulice: Put Narone, Neretvanskih gusara, Opuzenska, Zrinskih i Frankopana.

4. Utorak - nastavljamo s božićnom ispovijedi bolesnika od 9:30 sati ostale ulice. Ako netko ima od bolesnika da mu do sada svećenik nije dolazio prijavite ih kako bi mogli doći.

5. Četvrtak - Božićna ispovijed starijih i nemoćnih u 15:00 sati u dvorani Pastoralnog centra. Poslije ispovijedi slavimo za njih svetu misu. Nakon sv. mise ostati ćemo s njima u druženju uz čaj.

6. Nedjelja - Četvrta nedjelja došašća - raspored sv. misa: 7, 9, 11 i 18:00 sati i u Borovcima u 9:00 sati.

7. Na izlazu iz crkve možete uzeti kalendare sa 12 listova.

8. Od sprovoda pok. Ivice Kozine za svete mise prikupilo se 1700kn. Obitelj za potrebe župe daruje 1000kn.

Obitelj se zahvaljuje svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

UREDOVNO VRIJEME

(od 1. rujna do 1. lipnja)

PONEDJELJAK

(9:00-11:00 i pola sata poslije večernje mise.)

ČETVRTAK

(9:00-11:00 i pola sata poslije večernje mise.)

- ostalo po dogovoru

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati