ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | SVI SVETI

SVI SVETI
01.11.2020.
SVI SVETI

1. Ponedjeljak Dušni dan - Spomen svih vjernih pokojnih. Svete misa u Metkoviću u 18:00 sati (odriješenje za pokojne), na gradskom groblju u 15:00 sati, Borovci 9:00 i Nova Sela u 10:30 sati.

- Nastavljamo i veliku Devetnicu sv. Nikoli biskupu.

2. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00, a sv. misa u 18:00 sati.

3. Svi župni vjeronauci su prema redovitom rasporedu, a probe svih zborova neće biti do daljnjega.

4. Zahvaljujemo svima koji su se odazvali i dali svoj prilog za pomoć misijama.

5. Bliži nam se blagdan sv. Nikole - zaštitnika naše župe. Običaj je da tih dana podjelimo darove djeci. Oni koji žele i mogu sudjelovati svojim prilozima moći će to učiniti cijeli 11. mjesec. Hvala Vam.

U SKLADU S NOVIM ODEDBAMA SPLITSKO- MAKARSKE NADBISKUPIJE U SVEZI SPRJEČAVANJA ZARAZE KORONAVIRUSOM

PROBE DJČJEG ZBORA, ZBORA MLADIH I MJEŠOVITOG ŽUPNOG ZBORA DO DALJNJEGA SE NEĆE ODRŽAVATI KAO NI PJEVANJE NA SVETIM MISAMA

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI I NA KALENDARIMA U SVOJIM DOMOVIMA.

subota - 7:30

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati