ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | SVETA OBITELJ

SVETA OBITELJ
26.12.2020.
SVETA OBITELJ

1. Ponedjeljak - Blagdan Nevine Dječice, sveta misa u 7:30, a večernja sv. misa s blagoslovom obitelji u crkvi u 18:00 sati istovremeno u Pastoralnom centru i u crkvi. Na rasporedu je Industrijska ulica, svi brojevi. Molimo da dođe po jedan predstavnik iz obitelji.

2. Utorak - jutarnja sv. misa u 7:30, a večernja sv. misa s blagoslovom obitelji u18:00 sati. Taj dan mogu doći svi oni koji nisu mogli doći na blagolsov obitelji kada je bio njihov dan. Taj dan završavamo blagoslov obitelji.

3. Srijeda - jutarnja misa u 7:30.

4. Četvrtak - sv misa zahvalnica za proteklu godinu u 18:00 sati.

5. Petak - Nova Godina, Sveta Bogorodica Marija, sv. mise u 9:00 i 18:00.

6. Nedjelja, Druga nedjelja po Božiću, sv. mise: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati.

U SKLADU S NOVIM ODEDBAMA SPLITSKO- MAKARSKE NADBISKUPIJE U SVEZI SPRJEČAVANJA ZARAZE KORONAVIRUSOM

PROBE DJČJEG ZBORA, ZBORA MLADIH I MJEŠOVITOG ŽUPNOG ZBORA DO DALJNJEGA SE NEĆE ODRŽAVATI KAO NI PJEVANJE NA SVETIM MISAMA

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI I NA KALENDARIMA U SVOJIM DOMOVIMA.

subota - 7:30

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati