A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 88

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 96

ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | SEDMA VAZMENA NEDJELJA

NovostiSEDMA VAZMENA NEDJELJA
23.05.2020.
SEDMA VAZMENA NEDJELJA

Župne obavijesti

1. Svete mise radnim danima su u 19:00, subotom u 7:30 sati.

 

2. Nedjelja - Svetkovina Pedesetnice - Duhovi, raspored sv. misa: 7:00, 9:00, 11:00, 19:00 i Borovci u 9:00 sati.

 

3. Nakon što su ublažene mjere za sprječavanje širenja zaraze koronavirusom otac nadbiskup ipak je dao mogućnost župnicima organizirati slavlja prvih pričesti u župama, međutim naglasio je kako još uvijek postoje određene mjere koje nas sve zajedno pozivaju, obvezuju i potiču na povećani oprez. Prije odluke o organiziranju slavlja Prve pričesti i prve ispovijedi održali smo sastanak s roditeljima te dobili njihov pisani pristanak. Djecu ćemo još kroz ovih mjesec dana pripremiti za slavlje Prve Svete Pričesti kako bi to bilo dostojanstveno i u skladu s mjerama civilne zaštite koje su još na snazi. Slavlje Prve svete pričesti bit će 21. lipnja (nedjelja) u 10:00 sati, a prva sveta ispovijed dan ranije, 20 lipnja (subota) u 10:00 sati. Susret prvopričesnika biti će odmah u ponedjeljak u 9:30 i 15:30 sati.

 

4. Slavlja svete Krizme za sve župe Splitsko-makarske nadbiskupije odgađajaju se za iduću godinu.

<< povratak na novosti

Župne obavijesti

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI


 

 


.
Raspored svetih misa

Radnim danom 


ponedjeljak - petak: 19:00

subota: 7:30


Nedjeljom:


crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati


Borovci / Nova Sela: 9:00 sati

 

Ispovijed:


Svaki dan pola sata prije svete mise