ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | SEDMA VAZMENA NEDJELJA

01.06.2019.
SEDMA VAZMENA NEDJELJA

Obavijesti

1. Utorak - Pobožnost trinaest utoraka sv. Antunu. Pobožnost počinje u 18:30, sv. misa u 19:00 sati.

2. Srijeda - Sv. misa će umjesto navečer biti ujutro u 7:30 sati.

3. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 18:00 sati. Sv. misa u 19:00 sati.

4. Petak - Prvi petak u mjesecu. Ispovjed sat vremena prije večernje sv. mise. Roditeljski sastanak za djecu i mlade koji su se prijavili za put u Italiju biti će u 20:00 sati u dvorani pastoralnog centra.

5. Nedjelja - Svetkovina Pedesetnice - Duhovi, svete mise: 7:00, 9:00, 11:00, 19:00 i u Novim Selima u 9:00 sati.

6. Slike i DVD-ove od Krizme možete preuzeti poslije sv. mise.

7. Nadbiskupijski susret ministranata 15. lipnja (subota) u Splitu. Predviđeni program - sv. misa koju predvodi otac nadbiskup, ručak, razna športska natjecanja i dodjela nagrada. Oni ministranti koji žele ići potrebno se prijaviti što prije. Polazak je ispred crkve u 7 sati.

8. U Splitu u Konkatedrali sv. Petra 22. lipnja (subota) đakon don Josip biti će zaređen za svećenika. Ići ćemo organizirano autobusom. Polazak je ispred crkve u 7:00 sati.

9. Ženidbeni navještaji:

VEDRAN RAGUŽ I MIA MATAGA, vjenčanje 8. lipnja 2019., u župi sv. Stjepana u Opuzenu.

ANTE MARKOVIĆ I VANESSA KIKAŠ, vjenčanje 8. lipnja 2019., u župi sv. Nikole b. Metković.

Borovci / Nova Sela  : 9 sati