ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | PRIJENOS SV. MISE UŽIVO

21.03.2020.
PRIJENOS SV. MISE UŽIVO

Od ponedjeljka na HRT-u svakodnevni prijenos mise u 18 sati

Na inicijativu Hrvatske biskupske konferencije (HBK), Hrvatska radiotelevizija (HRT) od ponedjeljka, 23. ožujka uvodi, uz izravne prijenose redovnih nedjeljnih misa na HTV1 i HRA1, i svakodnevne izravne prijenose misa u 18 sati na svom Trećem programu HTV-a (HRT-HTV3) i Trećem programu Hrvatskog radija (HRT-HR3).

Mise će se služiti samo uz nazočnost kamera i ekipe Hrvatske radiotelevizije iz crkve Sv. Marka na zagrebačkom Gornjem gradu, i trajat će oko 35 minuta.

Time će, nakon odluke Nacionalnog stožera civilne zaštite o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja, HRT omogućiti svakodnevno emitiranje misa na svom Trećem programu Hrvatske televizije i Trećem programu Hrvatskog radija, poručio je glavni ravnatelj HRT-a Kazimir Bačić.

Prijenose će se moći pratiti i preko multimedijske usluge HRTi, objavljeno je na mežnim stranicama HRT-a.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati

Borovci / Nova Sela: 9:00 sati