A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 88

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 96

ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | PRESVETO TROJSTVO

NovostiPRESVETO TROJSTVO
27.05.2018.
PRESVETO TROJSTVO

Župne obavijesti

1. Svibanjska pobožnost. Svaku večer molitva krunice pola sata prije večernje sv. mise.


2. Utorak - Pobožnost trinaest utoraka sv. Antunu. Pobožnost počinje u 18:30, sv. misa u 19:00 sati. 


3. Četvrtak - Blagdan Tijelova - Svetkovina Tijela i Krvi Gospodinove, sv. mise: 9 i 19:00 sati. U 19:00 sati je svečana sv. misa s procesijom po ulicama naše župe i blagoslovom s Presvetim. Svi ovogodišnji prvopričesnici trebaju doći u 18:00 sati u dvorani Pastoralnog centra i obući se u prvopričesničke haljine. Bilo bi lijepo da djeca ponesu cvjeće u košaricama. Svijeće za procesiju moći ćete uzeti ispred crkve.


4. Subota -  Župno natjecanje iz vjeronauka od 1 - 8 razreda u 10:00 sati. Djecu očekuju lijepo druženje, puno zabave i vrijedne nagrade. Koji žele sudjelovati trebaju se prijaviti najkasnije dan prije natjecanja. Cijeli program mogu uzeti na izlazu iz crkve. 


5. „Zaručnički tečaj pripreme za brak“ održati će se 4. 5. 6. i 7. lipnja u župi sv. Ilije u Metkoviću. Predavanja počinju svaku večer u 19:00 sati.


6. Nadbiskupijski susret ministranata 16. lipnja (subota) u Splitu. Predviđeni program - sv. misa koju predvodi otac nadbiskup, ručak, razna športska natjecanja i dodjela nagrada. Oni ministranti koji žele ići potrebno se prijaviti što prije. Polazak je ispred crkve u 7 sati.


7. Ženidbeni navještaj:  

ANTONIO MENALO I JELENA SIČAJA, vjenčanje 2. lipnja 2018., u Rami - Šćit 

<< povratak na novosti

Župne obavijesti

UREDOVNO VRIJEME

(od 1. rujna do 1. lipnja)

 

PONEDJELJAK

(9:00-11:00 i pola sata poslije večernje mise.)

 

ČETVRTAK

(9:00-11:00 i pola sata poslije večernje mise.)

 

- ostalo po dogovoru


 

 


.
Raspored svetih misa

Radnim danom 


ponedjeljak - petak: 18:00

subota: 7:30


Nedjeljom:


crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati


Borovci / Nova Sela: 9:00 sati

 

Ispovijed:


Svaki dan pola sata prije svete mise