ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | PETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

12.07.2020.
PETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

Župne obavjesti

1. Danas - Mlada misa don Slavka Volarevića u 10:00 sati. Danas nema drugih sv. misa. Parking ispred crkve biti će otvoren samo za goste mladomisnika od 8:00 sati! Procesija polazi od obiteljske kuće don Slavka zato će u 9:55 biti zatvoren promet ulicama Put Narone i Zagrebačka. Stoga dođite ranije!

2. Radnim danima kroz mjesec srpanj i kolovoz sv. mise su u 8:00 sati. Nedjeljom u 7:00, 9:00 i 19:00 sati.

3. Četvrtak - Blagdan Gospe Karmelske - osobito se slavi u župi Bagalović. Raspored sv. misa možete vidjeti na plakatu na oglasnoj ploči.

4. Nedjelja - Raspored sv. misa, 7:00, 9:00 i 19:00 sati.

5. Ženidbeni navještaj:

TOMISLAV BEBIĆ I PETRA TALAJIĆ, vjenčanje 17. srpnja 2020., u župi sv. Nikole b. Metković

U SKLADU S NOVIM ODEDBAMA SPLITSKO- MAKARSKE NADBISKUPIJE U SVEZI SPRJEČAVANJA ZARAZE KORONAVIRUSOM

PROBE DJČJEG ZBORA, ZBORA MLADIH I MJEŠOVITOG ŽUPNOG ZBORA DO DALJNJEGA SE NEĆE ODRŽAVATI KAO NI PJEVANJE NA SVETIM MISAMA

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI I NA KALENDARIMA U SVOJIM DOMOVIMA.

subota - 7:30

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati