A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 88

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 96

ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | PETA VAZMENA NEDJELJA

NovostiPETA VAZMENA NEDJELJA
28.04.2018.
PETA VAZMENA NEDJELJA

Župne obavijesti

1. Utorak - sv. Josip Radnik, Pobožnost trinaest utoraka sv. Antunu. Pobožnost počinje u 18:30, sv. misa u 19:00 sati. 


2. Četvrtak - Susret svih krizmanika, njihovih roditelja i kumova s ovogodišnjim krizmateljem u 17:30 sati. Susret je obavezan za sve. Taj isti dan biti će i sv. ispovijed za krizmanike roditelje i kumove.


3. Nedjelja - svete mise: 7:00 i 19:00 sati. Na svečanoj svetoj misi u 10:00 sati 59 krizmanika primit će sakrament sv. Potvrde po rukama prof. don Marinka Vidovića. Taj dan neće biti sv. mise u Borovcima i Novim Selima.


4. Organiziramo hodočašće naše župe u Rim od 14. listopada do 20. listopada 2018. Između ostalog bogatog programa u Rimu susresti ćemo se s papom Franjom, posjetiti Castel Gandolfo (papinu ljetnu rezidenciju koja je otvorena za sve posjetitelje i grad Orvieto koji je dugo bio dio Papinske države. Kompletni program možete uzeti na izlazu iz crkve. Prijave započinju danas i traju do 1. srpnja ili do popunjenog autobusa.     


5. Od sprovoda pok. Senke Matić za svete mise prikupilo se 2400kn. Obitelj za potrebe crkve daruje 500kn.

Obitelj se zahvaljuje svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti. 

 

<< povratak na novosti

Župne obavijesti

UREDOVNO VRIJEME

(od 1. rujna do 1. lipnja)

 

PONEDJELJAK

(9:00-11:00 i pola sata poslije večernje mise.)

 

ČETVRTAK

(9:00-11:00 i pola sata poslije večernje mise.)

 

- ostalo po dogovoru


 

 


.
Raspored svetih misa

Radnim danom 


ponedjeljak - petak: 18:00

subota: 7:30


Nedjeljom:


crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati


Borovci / Nova Sela: 9:00 sati

 

Ispovijed:


Svaki dan pola sata prije svete mise