ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | PETA KORIZMENA NEDJELJA

PETA KORIZMENA NEDJELJA
06.04.2019.
PETA KORIZMENA NEDJELJA

1. Večeras je iznimno sv. misa u 18:00 sati jer je u Borovcima uprizorenje Muke Kristove u 19:30. Stoga neće biti Pobožnosti Križnog puta. Na raspolaganju će biti tri autobusa ispred crkve koji polaze u 18:45.

2. Sa župnim vjeronaucima nastavljamo poslije uskrsnih blagdana.

3. Ponedjeljak - Započinjemo uskrsnu ispovijed bolesnika u 9:30 sati i to slijedeće ulice: Put Narone, Neretvanskih gusara, Opuzenska i Zagrebačka. Ostale ulice nastavljamo u utorak od 10 sati.

4. Utorak - Pobožnost trinaest utoraka sv. Antunu. Pobožnost počinje u 18:30, sv. misa u 19:00 sati.

5. Četvrtak - Korizmeno Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 18:00 sati. Sv. misa je u 19:00 sati.

6. Petak - Pobožnost Križnog puta u 18:30. Sv. misa poslije Križnog puta.

7. Subota - Župna uskrsna ispovijed u 16:00 sati. Biti će više svećenika.

8. NedjeljaCvjetnica, Nedjelja Muke Gospodnje. Svete mise: Borovci - 9:00, Nova Sela - 10:30., Metković 7:00, 19:00 i svečana sv. misa s blagoslovom grančica u 9:30. Blagoslov maslinovih grančica je kod škole i zatim procesijom idemo do crkve.

Župna uskrsna ispovijed u 16:00 sati. Također će biti više svećenika. Iskoristite ova dva dana za ispovijed kada će biti više svećenika i nemojte čekati zadnji trenutak.

9. Izašao je novi broj Glasa sv. Nikole u kojem možete vidjeti raspored bogoslužja kroz Veliki Tjedan i Uskrs.

10. Priloge za uređenje Gospodinovog groba i crkve za Uskrs možete donijeti u župni ured. Unaprijed zahvaljujemo.

11. Djeca i mladi koji su se javili za put u Italiju trebaju izvršiti svoje uplate i donijeti fotokopije osobnih iskaznica ili putovnica.

Borovci / Nova Sela  : 9 sati