ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | OSAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

OSAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU
01.08.2020.
OSAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Radnim danima kroz mjesec kolovoz sv. mise su u 8:00 sati. Nedjeljom u 7:00, 9:00 i 19:00 sati.

2. Ponedjeljak - Blagdan sv. Stjepana prvomučenika zaštitnika župe Opuzen. U Opuzenu sveta misa u 10:00 sati koju predvodi don Ivan Kešina.

3. Srijeda - Blagdan Gospe Snježne zaštitnice župe Vid. Svete mise u Vidu: 5:00, 7:00 i u 9:30 svečana sv. misa s procesijom koju predvodi don Hrvoje Katušić, generalni vikar Dubrovačke biskupije.

4. Ženidbeni navještaji:

DUJE VOLAREVIĆ I NIKOLINA ELEZ, vjenčanje 7. kolovoza 2020., u župi sv. Nikole b. Metković.

JERONIM KRSTIČEVIĆ I GABRIJELA DOGAN, vjenčanje 8. kolovoza 2020., u župi Proložac.

IVAN SENTA I IVANA KREŠIĆ, vjenčanje 8. kolovoza 2020., u župi sv. Franje Asiškoga - Čapljina

IVAN PETKOVIĆ I DORA KIRIGIN, vjenčanje 9. kolovoza 2020., u katedrali sv. Duje - Split

5. Od sprovoda pok. Mile Družijanića obitelj za potrebe župe daruje 1000kn.

Obitelj se zahvaljuje svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

ponedjeljak - subota: 8:00

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00 i 19:00 sati

Prva nedjelja srpnja i kolovoza