ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | OSAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

OSAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU
01.08.2020.
OSAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Radnim danima kroz mjesec kolovoz sv. mise su u 8:00 sati. Nedjeljom u 7:00, 9:00 i 19:00 sati.

2. Ponedjeljak - Blagdan sv. Stjepana prvomučenika zaštitnika župe Opuzen. U Opuzenu sveta misa u 10:00 sati koju predvodi don Ivan Kešina.

3. Srijeda - Blagdan Gospe Snježne zaštitnice župe Vid. Svete mise u Vidu: 5:00, 7:00 i u 9:30 svečana sv. misa s procesijom koju predvodi don Hrvoje Katušić, generalni vikar Dubrovačke biskupije.

4. Ženidbeni navještaji:

DUJE VOLAREVIĆ I NIKOLINA ELEZ, vjenčanje 7. kolovoza 2020., u župi sv. Nikole b. Metković.

JERONIM KRSTIČEVIĆ I GABRIJELA DOGAN, vjenčanje 8. kolovoza 2020., u župi Proložac.

IVAN SENTA I IVANA KREŠIĆ, vjenčanje 8. kolovoza 2020., u župi sv. Franje Asiškoga - Čapljina

IVAN PETKOVIĆ I DORA KIRIGIN, vjenčanje 9. kolovoza 2020., u katedrali sv. Duje - Split

5. Od sprovoda pok. Mile Družijanića obitelj za potrebe župe daruje 1000kn.

Obitelj se zahvaljuje svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

U SKLADU S NOVIM ODEDBAMA SPLITSKO- MAKARSKE NADBISKUPIJE U SVEZI SPRJEČAVANJA ZARAZE KORONAVIRUSOM

PROBE DJČJEG ZBORA, ZBORA MLADIH I MJEŠOVITOG ŽUPNOG ZBORA DO DALJNJEGA SE NEĆE ODRŽAVATI KAO NI PJEVANJE NA SVETIM MISAMA

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI I NA KALENDARIMA U SVOJIM DOMOVIMA.

subota - 7:30

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati