ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | OSAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

OSAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU
03.08.2019.
OSAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Ljetni raspored sv. misa. Kroz mjesec kolovoz sv. mise su u 8:00 sati. Nedjeljom u 7:00, 9:00 i 19:00 sati.

2. Ponedjeljak - Blagdan Gospe Snježne - osobito se slavi u župi Vid. Raspored sv. misa u Vidu: 5:00, 7:00 i svečana sv. misa u 9:30 koju predvodi nadbiskup Martin Vidović.

3. Zavjetno hodočašće za Domovinu. Grupa hodočasnika dolazi u Metković 16. kolovoza (petak). Svi zainteresirani koji mogu primiti hodočasnike na noćenje mogu se javiti u župni ured i reći koliko osoba mogu primiti. Unaprijed zahvaljujemo na Vašem gostoprimstvu.

4. Don Miroslav će 18. kolovoza (nedjelja) za vrijeme župne mise u 9:00 sati oprostiti se s našom župom. Bilo bi lijepo da dođemo u što većem broju i tako mu zahvalimo za pastoralno djelovanje u ovoj župi.

5. Od sprovoda pok. Marije Zovko Topić za svete mise prikupilo se 500kn.

Od sprovoda pok. Ive Lasić za svete mise prikupilo se 3,000kn. Obitelj za potrebe župe daruje 1,000kn.

Od sprovoda pok. Vide Marević za svete mise prikupilo se 2,100kn. Obitelj za potrebe župe daruje 3,000kn, a za potrebe misija 1,000kn.

Obitelji se zahvaljuju svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

Borovci / Nova Sela  : 9 sati