A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 88

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 96

ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | KRŠTENJE GOSPODINOVO

NovostiKRŠTENJE GOSPODINOVO
12.01.2019.
KRŠTENJE GOSPODINOVO

Župne obavijesti

1. Radnim danima večernje sv. mise su u 18:00, a subotom u 7:30 sati.


2. Srijeda - Započinjemo pobožnost sv. Josipu. Pozivamo svake srijede obitelji na pobožnost.


3. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00 sati a sv. misa u 18:00 sati. 


4. Sa svim župnim vjeronaucima nastavljamo od idućeg ponedjeljka, 21. siječnja. Probe za dječji zbor neće biti još ovu subotu. 


5. Zaručnički tečaj pripreme za brak održati će se 4,5,6 i 7. veljače u župi sv. Ilije za mladence koji će do lipnja ove godine sklopiti sakrament braka s početkom u 19:00 sati u dvorani kod crkve sv. Ilije.


6. Zajednica Pape Ivana XXIII. je proteklih godina u našem gradu otvorila savjetovalište koje sa svojim stručnim osobljem radi na osposobljavanju pojedinca za samostalno suočavanje sa životnim problemima i iskorištavanje svih svojih potencijala. Problema takve naravi u našem gradu je nažalost mnogo. Kroz savjetovalište u jednoj godini prođe gotovo 300 korisnika od djece pa do najstarije dobi. Stoga, nadbiskupija je odlučila da će zajednica Pape Ivana XXIII. prostore stare crkve koristiti za savjetovalište i za sve edukativne programe koji su prijeko potrebni a ovaj prostor im to uvelike i omogućuje. Uvjerenja smo da će ovo biti velika pomoć našem gradu i župi. Radno vrijeme s korisnicima uskoro će biti na oglasnoj ploči kao i na web stranici naše župe.


7. ŽUPNA STATISTIKA u 2018. godini.

KRŠTENI U NAŠOJ ŽUPI - 52

VJENČANI U NAŠOJ ŽUPI - 16

UMRLI kojima je bio sprovod u našoj župi - 27 

PRVOPRIČESNICI - 65

KRIZMANICI - 58

<< povratak na novosti

Župne obavijesti

 

 


.
Raspored svetih misa

Radnim danom 


ponedjeljak - petak: 18:00

subota: 7:30


Nedjeljom:


crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00


Borovci / Nova Sela  : 9 sati

 

Ispovijed:


Svaki dan pola sata prije svete mise