ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | KRŠTENJE GOSPODINOVO

KRŠTENJE GOSPODINOVO
12.01.2019.
KRŠTENJE GOSPODINOVO

1. Radnim danima večernje sv. mise su u 18:00, a subotom u 7:30 sati.

2. Srijeda - Započinjemo pobožnost sv. Josipu. Pozivamo svake srijede obitelji na pobožnost.

3. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00 sati a sv. misa u 18:00 sati.

4. Sa svim župnim vjeronaucima nastavljamo od idućeg ponedjeljka, 21. siječnja. Probe za dječji zbor neće biti još ovu subotu.

5. Zaručnički tečaj pripreme za brak održati će se 4,5,6 i 7. veljače u župi sv. Ilije za mladence koji će do lipnja ove godine sklopiti sakrament braka s početkom u 19:00 sati u dvorani kod crkve sv. Ilije.

6. Zajednica Pape Ivana XXIII. je proteklih godina u našem gradu otvorila savjetovalište koje sa svojim stručnim osobljem radi na osposobljavanju pojedinca za samostalno suočavanje sa životnim problemima i iskorištavanje svih svojih potencijala. Problema takve naravi u našem gradu je nažalost mnogo. Kroz savjetovalište u jednoj godini prođe gotovo 300 korisnika od djece pa do najstarije dobi. Stoga, nadbiskupija je odlučila da će zajednica Pape Ivana XXIII. prostore stare crkve koristiti za savjetovalište i za sve edukativne programe koji su prijeko potrebni a ovaj prostor im to uvelike i omogućuje. Uvjerenja smo da će ovo biti velika pomoć našem gradu i župi. Radno vrijeme s korisnicima uskoro će biti na oglasnoj ploči kao i na web stranici naše župe.

7. ŽUPNA STATISTIKA u 2018. godini.

KRŠTENI U NAŠOJ ŽUPI - 52

VJENČANI U NAŠOJ ŽUPI - 16