ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | JEDANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

JEDANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU
16.06.2020.
JEDANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Svete mise radnim danima su u 19:00, subotom u 7:30 sati.

2. Utorak - probe za sve prvopričesnike u 19:30 sati u crkvi.

3. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 18:00 sati. Namijeniti ćemo ga za ovogodišnje prvopričesnike i njihove obitelji. Stoga pozivamo roditelje i prvopričesnike. Sv. misa je u 19:00 sati. Poslije sv. mise roditelji prvopričesnika preuzeti će haljine u dvorani Pastoralnog centra.

4. Petak - Svetkovina Presvetog Srca Isusova - sv. mise u Metkoviću u 9 i 19:00 sati, a u Novim Selima u 10:00 sati.

5. Subota -Ispovijed prvopričesnika i njihovih roditelja u 10:00 sati. Biti će na raspolaganju više svećenika.

6. Nedjelja - Svete mise su u: 7 i 19:00 sati, a u 10:00 sati je Prva Sveta Pričest.

7. „Zaručnički tečaj pripreme za brak“ održati će se 22. 23. 24. i 25. lipnja u dvorani kod crkve na KLADI. Predavanja počinju svaku večer u 19:00 sati.

8. Naš don Slavko Volarević, sin Mije i Branke, koji je vršio službu đakonata u župi sv. Petra apostola Priko Omiš biti će zaređen za svećenika 27. lipnja u crkvi Gospe Od Zdravlja u Splitu u 10:00 sati. Uključite ga u svoje molitve.

9. Ženidbeni navještaj:

ANDRIJA BEBIĆ I KATARINA KMEZIĆ, vjenčanje 27. lipnja 2020., u župi sv. Stjepana u Opuzenu.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

ponedjeljak - subota: 8:00

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00 i 19:00 sati

Prva nedjelja srpnja i kolovoza