A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 88

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: browser

Filename: helpers/custom_helper.php

Line Number: 96

ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | Izlet ministranata - 2019.

NovostiIzlet ministranata - 2019.
05.05.2019.
Izlet ministranata - 2019.

Ministrantski izlet

Stariji ministranti naše župe krenuli su na zasluženi izlet u ljepotu prirode okolice Sinja uz vodstvo don Davora i đakona don Josipa. Na putu su im se pridružili prijatelji iz zajednice papa Ivan XXIII. 

Prije polaska slavili smo svetu misu i nakon toga uputili se u selo Dabar gdje se nalazi Braniteljska udruga- Patriot. Nakon duge vožnje stigli smo na odredište gdje su nas dočekali ljubazni domaćini. Na početku su nas upoznali sa svojim radom i mjestom gdje se nalazimo, postrojili nas i zabava je počela. Okušali smo se u gađanju lukom i strijelom, potezanju konopa, jahanju konja, airsoftu, jahanju električnog bika i mnogim drugim zanimljivim igrama u prirodi. Sve je to začinjeno obilnim roštiljem. Neki od nas su ipak primjetli kako se ipak može jedan dan „preživjeti“ bez mobitela. 

Zahvaljujemo se svim župljanima koji nam svake godine omogućuju da se možemo radovati ovakvim lijepim zajedničkim trenucima.

 

 


Galerija fotografija

<< povratak na novosti

Župne obavijesti

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI


 

 


.
Raspored svetih misa

Radnim danom 


ponedjeljak - petak: 19:00

subota: 7:30


Nedjeljom:


crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati


Borovci / Nova Sela: 9:00 sati

 

Ispovijed:


Svaki dan pola sata prije svete mise