ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | DVADESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

DVADESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU
06.09.2020.
DVADESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Svete mise radnim danima u 19:00 sati, subotom u 7:30.

2. Ponedjeljak -  Hodočašće u Vepric uoči Male Gospe. Ove godine bilo bi lijepo ako ste u mogćnosti otići na hodočašće u osobnom aranžmanu. Plakat imate na oglasnoj ploći. Svečanu sv. misu u 17:30 predvodi vojni Ordinarij u RH mons Jure Bogdan. Kod nas je sv. misa taj dan iznimno u 8:00 sati.

3. Utorak - Blagdan Male Gospe, svete mise u 9:00 i 19:00 sati.

4. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 18:00, a sv. misa u 19:00 sati.

5. Subota - ispovijed djece za početak nove školske godine u 9:00 sati.

6. Nedjelja: Svete mise u 7:00, 9:00, 11:00, 19:00 i u N. Selima u 9:00 sati. Zaziv Duha Svetoga za početak nove školske godine i blagoslov djece biti će na sv. misi u 11:00 sati. Pozivamo djecu, njihove roditelje kao i djelatnike škole.

7. Poslije sv. mise prvopričesnici, pripravnici za krizmu - prvi i drugi srednje škole uzeti će prijavnice za pripravu sakremenata, ispuniti ih doma i donijeti što prije. Djeca 1. i 2. razreda O.Š. prijaviti će se s. Marijani, a djeca 4. 5. 6. 7. i 8. uključiti će se u dječji zbor ili u ministrante. Sa svim župnim vjeronaucima započinjemo 21. 9. (poned.). Raspored ćemo objaviti na vrijeme.

8. Molimo da se svi pridržajete propisanih mjera u crkvi a osobito nošenje zaštitne maske koja je OBAVEZNA!!!

9. Ženidbeni navještaj:

MARIO LOVRO I KLARA ĆELIĆ, vjenčanje 11. rujna 2020., u našoj župi.

10. Od sprovoda pok. Vide Vekić za sv. mise prikupilo se 800kn. Obitelj za potrebe crkve u Borovcima daruje 500kn i za potrebe župe sv. Nikole u Metkoviću 500kn.

Obitelj se zahvaljuje svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

subota - 7:30

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati