ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | DVADESET I OSMA NEDJELJA KROZ GODINU

DVADESET I OSMA NEDJELJA KROZ GODINU
10.10.2020.
DVADESET I OSMA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Danas slavimo Blagdan Gospe od Ružarija, suzaštitnicu naše župeSvečanu sv. misu s procesijom u 10:30 sati predvodi: dr. don Mihael Prović, predstojnik Ureda za postaral mladih Splitsko-makarske nadbiskupije. Za vrijeme sv. mise pjeva župni mješoviti zbor.Tog dana sv. mise su još u 7:00 i 18:00 sati.

2. Ponedjeljak - Nastavljamo veliku Devetnicu sv. Nikoli biskupu i častimo relikvije sv. Nikole biskupa koje su trajno pohranjene u našoj crkvi. Sv. misa je u 18:00 sati.

3. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00, a sv. misa u 18:00 sati.

4. Svi župni vjeronauci su prema redovitom rasporedu.

5. Nedjelja (Misijska nedjelja) - sv. mise: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati. Milostinja te nedjelje ide za potrebe misija. Djeca ili njihovi roditelji mogu na kraju mise uzeti misijske kutijice na izlazu iz crkve i donijeti ih iduću nedjelju i staviti ih ispred oltara kao svoj obiteljski dar za potrebe misija. Unaprijed zahvaljujemo!

6. Molitva krunice svaki dan pola sata prije sv. mise. Pozivamo sve župljane na zajedničku molitvu krunice.

7. Ženidbeni navještaj:

MARIN ŠUTALO I DARIJA DODIG, vjenčanje 17. listopada 2020., u župi Gabela Polje.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

subota - 7:30

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati