ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | DVADESET I OSMA NEDJELJA KROZ GODINU

DVADESET I OSMA NEDJELJA KROZ GODINU
17.10.2018.
DVADESET I OSMA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Listopadska pobožnost - u 17:30 sati sv. misa u 18:00 sati. Molitva krunice svaki dan. Pozivamo sve župljane na zajedničku molitvu krunice.

2. Župni vjeronaci su prema redovitom rasporedu.

3. Srijeda - Navršava se 25 godina biskupskog ređenja našega nadbiskupa mons. Marina Barišića. Ovaj srebrni jubilej obilježiti ćemo euharistijskim slavljem koje će biti u subotu, 20. listopada u 18:00 sati u Konkatedrali sv. Petra u Splitu.

4. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00, a sv. misa u 18:00 sati. Klanjanje ćemo namijeniti za sve misionare.

5. Subota - Obljetnica smrti o. Ante Gabrića, sv. misa u 7:30.

6. Nedjelja - Misijska nedjelja, sv. mise: 7, 9, 11, 18 i Nova Sela u 9 sati. Poslije svih sv. misa moći ćete ispred crkve kupiti fažol po cijeni od 15kn i na taj način pomoći misijima. Naša je dužnost braću i sestre koji su se odazvali misijskom pozivu pratiti svojim molitvama i djelom dobrote, duhovnom i materijalnom, u skladu s mogućnostima. Djeca će iduću nedjelju donijeti misijske kutijice i staviti ih ispred oltara kao obiteljski dar za misije. Svi milodari iduće nedjelje idu za potrebe misija.

7. Ženidbeni navještaji:

MIRO IVANKOVIĆ I ANA JERKOVIĆ, vjenčanje 20. listopada 2018., u crkvi sv. Nikole b. - Metković

Petak - 19:00 sati u prostorijama Pastoralnog centra instrukcije za djecu osnovne škole.

Borovci / Nova Sela  : 9 sati