ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | DRUGA VAZMENA NEDJELJA - Nedjelja Božanskog milosrđa

DRUGA VAZMENA NEDJELJA - Nedjelja Božanskog milosrđa
27.04.2019.
DRUGA VAZMENA NEDJELJA - Nedjelja Božanskog milosrđa

1. Bliže se Prva sv. Pričest i sv. Krizma u našoj župi. Kroz ovaj tjedan biti će više susreta za Prvopričesnike i Krizmanike po dogovoru.

2. Utorak - Pobožnost trinaest utoraka sv. Antunu. Pobožnost počinje u 18:30, sv. misa u 19:00 sati.

3. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 18:00 sati. Namijeniti ćemo ga za ovogodišnje prvopričesnike i njihove obitelji. Stoga pozivamo roditelje i prvopričesnike. Sv. misa je u 19:00 sati. Poslije sv. mise roditelji prvopričesnika trebaju preuzeti haljine u dvorani Pastoralnog centra.

4. Petak - Prvi Petak, ispovijed sat vremena prije sv. mise. Susret za mlade u 20:00 sati.

5. Subota - Ispovijed prvopričesnika i njihovih roditelja u 10:00 sati.

6. Nedjelja - Svete mise su u: 7 i 19:00 sati, a u 10:00 sati je Prva Sveta Pričest.

7. Susret krizmanika, njihovih roditelja i kumova s ovogodišnjim krizmateljem biti će 17. svibnja (petak) u 18:00.

8. Natječaj za zbornik literarno-likovnih radova u kojem sudjeluju svi župljani, bez obzira na godine starosti produžujemo do 15. svibnja.

9. Od sprovoda pok. Jagode Mateljak za svete mise prikupilo se 700kn. Obitelj za potrebe crkve sv. Nikole daruje 1000kn.

Od sprovoda pok. Ane Rebac obitelj za potrebe crkve sv. Nikole daruje 2000kn.

Obitelji se zahvaljuju svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

Borovci / Nova Sela  : 9 sati