ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | DRUGA NEDJELJA PO BOŽIĆU

DRUGA NEDJELJA PO BOŽIĆU
02.01.2021.
DRUGA NEDJELJA PO BOŽIĆU

1. Od sutra radnim danima sv. mise u 18:00 sati, subotom u 7:30.

2. Srijeda - Svetkovina Bogojavljenja - Tri Kralja. Sv. mise - Metković: 9:00 i 18:00 sati, Borovci: 9:00, N. Sela u 10:00 sati. Na svim sv. misama biti će blagoslov vode, a u Borovcima i Novim Selima i blagoslov obitelji u crkvi.

3. Nedjelja - Blagdan Krštenja Gospodinova, kada završava božićno vrijeme. Sv. mise: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati.

4. Naša nadbiskupija poslala je dopis svim župama u kojem između ostalog piše: „Kako bismo odgovorili pozivu na kontinuiranu pomoć i sve ono što je potrebno za vraćanje života u normalu, pozivamo sve župe i crkvene pravne osobe, sve vjernike i ljude dobre volje u našoj Ndbiskupiji da se priključe Caritasu Splitsko-makarske nadbiskupije u prikupljanju novčane pomoći za stradale u potresu.

- U nedjelju, 10 siječnja u svim župama i crkvama naše nadbiskupije prikupljena milostinja za vrijeme svetih misa bit će za stradale u potresu.

- Neka se u crkvama, na vidljivom mjestu, postave kutije u koje vjernici mogu dati svoj prilog za čitavo vrijeme trajanja prikupljanja pomoći, koje će trajati do blagdana Prikazanja Gospodinova (2. veljače 2021. god.)

Na kraju ćemo Vas izvijestiti koliko se prikupilo sredstava i ta sredstva proslijediti Caritasu naše nadbiskupije, a Caritas nadbiskupije će proslijediti Caritasu Sisačke biskupije.

HVALA SVIMA NA SUDJELOVANJU!

U SKLADU S NOVIM ODEDBAMA SPLITSKO- MAKARSKE NADBISKUPIJE U SVEZI SPRJEČAVANJA ZARAZE KORONAVIRUSOM

PROBE DJČJEG ZBORA, ZBORA MLADIH I MJEŠOVITOG ŽUPNOG ZBORA DO DALJNJEGA SE NEĆE ODRŽAVATI KAO NI PJEVANJE NA SVETIM MISAMA

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI I NA KALENDARIMA U SVOJIM DOMOVIMA.

subota - 7:30

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati