ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU

DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU
19.01.2020.
DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Sv. mise radnima danima u 18:00 sati, a subotom u 7:30 sati.

2. Od sutra nastavljamo sa svim župnim vjeronaucima i aktivnostima prema redovitom rasporedu.

3. Srijeda - Započinjemo pobožnost sv. Josipu. Osobito pozivamo bračne parove svake srijede na pobožnost. Pobožnost započinje u 17:30 a zatim sv. misa.

4. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00 sati a sv. misa u 18:00 sati. Moliti ćemo za jedinstvo kršćana jer se nalazimo u Molitvenoj osmini za jedinstvo kršćana.

5. Nedjelja - Treća nedjelja kroz godinu. Sv. mise: Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00, Borovci u 9:00 sati. Papa Franjo je na blagdan sv. Jeronima, 30. rujna objavio apostolsko pismo u kojem određuje da Treća nedjelja kroz godinu bude posvećena slavljenju, razmišljanju i širenju Božje riječi. Stoga ćemo ovu nedjelju sv. Pismo postaviti na vidljivo mjesto i iskazati osobito čašćenje prema Božjoj riječi.

6. Zaručnički tečaj pripreme za brak održati će se 24, 25, 26 i 27. veljače u dvorani kod crkve sv. Franje na Kladi s početkom u 19:00 sati za zaručnike koji će ove godine sklopiti sakrament braka.

7. Od sprovoda pok. Katarine Maleković za sv. mise prikupilo se 500kn. Obitelj za crkvu daruje 150kn.

Od sprovoda pok. Željana Mišura za sv. mise prikupilo se 450kn. Obitelj za crkvu daruje 2000kn.

Obitelji se zahvaljuju svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

subota - 7:30

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati