ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | DRUGA NEDJELJA DOŠAŠĆA

DRUGA NEDJELJA DOŠAŠĆA
14.12.2019.
DRUGA NEDJELJA DOŠAŠĆA

1. Ponedjeljak - Sv. mise zornice su u 5:45 u kapeli Pastoralnog centra, a pola sata prije sv. mise na raspolaganju smo za sv. ispovjed.

2. Nedjelja - Nedjelja Caritasa - raspored sv. misa: 7, 9, 11 i 18:00 sati i u Novim Selima u 9:00 sati. Milostinja te nedjelje ide za potrebe Hrvatskog Caritasa.

3. Prigodom proslave 50. obljetnice naše župe izradili smo prigodne suvenire. Imate ih na izlazu iz crkve. Ovaj tjedan primamo narudžbe za izradu replika relikvijara sv. Nikole biskupa. Tko želi naručiti neka se javi poslije sv. misa.

4. Od sprovoda pok. Karla Rastočića za svete mise - 2000kn. Obitelj za potrebe crkve u Metkoviću daruje 5000kn i za N. Sela 2000kn.

Obitelj se zahvaljuje svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati

Borovci / Nova Sela: 9:00 sati