ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | DEVETA NEDJELJA KROZ GODINU

DEVETA NEDJELJA KROZ GODINU
03.06.2018.
DEVETA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Utorak - Pobožnost trinaest utoraka sv. Antunu. Pobožnost počinje u 18:30, sv. misa u 19:00 sati.

2. Srijeda - Roditeljski sastanak za djecu i mlade koji su se prijavili za Italiju biti će u 20:00 sati u dvorani pastoralnog centra.

3. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 18:00 sati, sv. misa u 19:00 sati.

4. Petak - Svetkovina Presvetog Srca Isusova - sv. mise u Metkoviću u 9 i 19:00 sati, a u Novim Selima u 10:00 sati.

5. Nedjelja - Trodnevnica sv. Antunu u Novim Selima. Molitva sv. Antunu započinje u 18:30, a sv. misa su u 19:00 sati. Kroz trodnevnicu autobus ide ispred crkve u 18:00 sati.

6. Nadbiskupijski susret ministranata 16. lipnja (subota) u Splitu.

7. Prijave za treći nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji tj. Euharistijsko slavlje u Solinu 16. 9. (nedjelja) započinju od danas. Biti će organizirano više autobusa. Poslije euharistijskog slavlja na Gospinoj livadi u Solinu je koncert duhovne glazbe i druženje. POZIVAMO RODITELJE SA SVOJOM DJECOM DA SE ODAZOVU OVOM SUSRETU.

ponedjeljak - subota: 8:00

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00 i 19:00