ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | ČETVRTA VAZMENA NEDJELJA - Nedjelja Dobroga Pastira

ČETVRTA VAZMENA NEDJELJA - Nedjelja Dobroga Pastira
11.05.2019.
ČETVRTA VAZMENA NEDJELJA - Nedjelja Dobroga Pastira

Obavijesti

1. Ponedjeljak - Proslava Gospe Fatimske u Stablini, svečna sv. misa u 19:00 sati.

2. Utorak - Pobožnost trinaest utoraka sv. Antunu. Pobožnost počinje u 18:30, sv. misa u 19:00 sati.

3. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 18:00 sati. Svi Prvopričesnici dođi na sv. ispovjed u 18:00 sati. Namijeniti ćemo ga za ovogodišnje krizmanike i njihove obitelji. Stoga pozivamo roditelje i krizmanike. Sv. misa je u 19:00 sati.

4. Petak - Susret svih krizmanika, njihovih roditelja i kumova s ovogodišnjim krizmateljem. Susret je obavezan za sve a počinje u 18:00 sati sa sakramentom sv. ispovijedi.

5. Subota - Vjeronauci za prvi, drugi razred osnovne škole, ministranti i probe dječjeg zbora prema redovitom rasporedu.

6. Nedjelja - svete mise: 7:00 i 19:00 sati. Na svečanoj svetoj misi u 10:00 sati ovogodišnji krizmanici primit će sakrament sv. Potvrde po rukama nadbiskupa Martina Vidovića. Taj dan neće biti sv. mise u Borovcima i Novim Selima.

7. U pedestoj obljetnici župe organiziramo ZAHVALNO HODOČAŠĆE SV. NIKOLI BISKUPU U BARI i svetišta južne Italije od 18-24. listopada. Prijave počinju od danas i traju do popunjenog autobusa. Program hodočašća možete uzeti na izlazu iz crkve.

8. Ženidbeni navještaji:

TONI ZOVKO I IVONA MARIĆ, vjenčanje 17. svibnja 2019., u župi sv. Petra i Pavla u Mostaru.

IVAN DUJMOVIĆ I ANA MARIA BEBIĆ, vjenčanje 18. svibnja 2019., u župi sv. Nikole b. Metković.

9. Od sprovoda pok. Ivane Vladimir za svete mise prikupilo se 800kn. Obitelj za potrebe župe daruje 1000kn.

Obitelj se zahvaljuje svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

Borovci / Nova Sela  : 9 sati