ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU

ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU
06.02.2020.
ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Danas - Blagdan Svijećnice - Na svim svetim misama blagoslov svijeća i obred grličanja. Svijeće možete uzeti na ulazu u crkvu.

2. Sv. mise radnima danima u 18:00 sati, a subotom u 7:30 sati.

3. Župni vjeronauci su prema redovitom rasporedu.

4. Srijeda - Pobožnost sv. Josipu u 17:30. Nalazimo se u tjednu braka kada molimo za sve supružnike. Poslije pobožnosti je sveta misa.

5. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00 sati a sv. misa u 18:00 sati. Klanjanje ćemo namijeniti za sve supružnike.

6. Petak - Prvi Petak u mjesecu. Ispovijed sat vremena prije sv. mise. Susret za mlade u 20:00 sati.

7. Nedjelja - Svjetski dan braka. Taj dan na sv. misi u 11:00 sati imati ćemo blagoslov svih supružnika koji to žele, bez obzira koju godinu braka slave. Samo se javite što prije u župni ured kako bi mogli organizirati slavlje. Prijave zaključujemo u srijedu poslije večernje sv. mise.

8. Ženidbeni navještaj:

HRVOJE MANENICA I ANA JURKOVIĆ, vjenčanje 8. veljače 2020., u župi Presvetog Trojstva - Gabela Polje.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

subota - 7:30

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati