ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU

ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU
02.02.2019.
ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Župni vjeronauci i aktivnosti su prema redovitom rasporedu.

2. Ponedjeljak - svakog ponedjeljka probe za mandoline u 18. 30. u dvorani Pastoralnog centra.

3. Srijeda - Pobožnost sv. Josipu u 17:30. Nalazimo se u tjednu braka kada molimo za sve supružnike. Pozivamo svake srijede obitelji na pobožnost.

4. Četvrtak - Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 17:00 sati. Namijeniti ćemo ga sa sve supružnike. Sv. misa je u 18:00 sati.

5. Petak - Nastaviti ćemo u dvorani Pastoralnog centra u 19:00 sati s besplatnim instrukcijama za djecu osnovne škole. Molimo sve one koji imaju afiniteta prema određenim predmetima, malo vremena i volje da pomognu djeci.

6. Nedjelja - Svjetski dan braka. Na sv. misi u 11:00 sati imati ćemo blagoslov svih supružnika koji su se prijavili. Oni koji žele to učiniti mogu se još danas prijaviti.

7. DUHOVNO - ZABAVNO LJETO za djecu i mlade od 5. razreda osnovne škole do 4. razreda srednje škole u Italiji od 17. - 21. lipnja 2019., poslije zavšetka školske godine. Posjetiti ćemo Marijansko svetište „Gospe od Jasena“, zabavne parkove Gardaland i Aquapark. Cijeli program možete uzeti na izlazu iz crkve. Upisi su u tijeku i traju do popunjenog autobusa.

8. Od sprovoda pok. Đure Šutala obitelj za potrebe župe daruje 2000kn.

Obitelj se zahvaljuje svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

Borovci / Nova Sela  : 9 sati