ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | ČETVRTA NEDJELJA DOŠAŠĆA

ČETVRTA NEDJELJA DOŠAŠĆA
21.12.2019.
ČETVRTA NEDJELJA DOŠAŠĆA

Danas je župna božićna ispovijed u 15:00 sati. Biti će više svećenika na raspolaganju za svetu ispovijed. Nemojte čekati zadnji trenutak.

1. Ponedjeljak - Sv. misa zornica su u 5:45 u kapeli Pastoralnog centra.

2. Utorak - Badnji dan, raspored sv. misa: Misa zornica u 5:45. Borovci - 21:00, N. Sela - 21:00. Misa polnoćka u Metkoviću 24:00.

3. Izašao je novi broj „Glasa sv. Nikole“ u kojem možete pročitati raspored bogoslužja za božićne blagdane i raspored blagoslova obitelji.

4. Oni koji su naručili replike relikvijara sv. Nikole biskupa, mogu ih preuzeti poslije sv. mise.

5. S blagoslovom obitelji započinjemo na sv. Stjepana poslije jutarnje sv. mise. S nama kao i svake godine idu ministranti. Ove godine, u blagoslovu obitelji ćemo obnoviti popis svih župljana koji je učinjen prije 4 godine.

6. Obavještavamo Vas da je Sv. Krizma u našoj župi 17. svibnja. Potvrđeno je od strane Nadbiskupije.

7. Na području Policijske postaje Metković i ove će se godine provoditi akcija pod nazivom „Mir i dobro“. Akcija je započela 13. prosinca 2019. a traje sve do 8. siječnja 2020. Osnovni cilj je osigurati sigurne i ugodne blagdane svim građanima RH. Policija će pojačano kontrolirati prodaju i uporabu pirotehničkih sredstava.

8. Od sprovoda pok. Ivana Leke obitelj za potrebe crkve daruje 100E i 100kn.

Obitelj se zahvaljuje svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00 sati

Borovci / Nova Sela: 9:00 sati