ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU
04.07.2020.
ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Radnim danima kroz mjesec srpanj i kolovoz sv. mise su u 8:00 sati. Nedjeljom u 7:00, 9:00 i 19:00 sati.

2. Utorak - Crtani film za djecu u 20:45 ispred crkve povodom Metkovskog ljeta.

3. Četvrtak - Započinje trodnevica povodom Mlade mise don Slavka Volarevića. Svete mise u trodnevnici su u 19:00 sati, a za vrijeme sv. misa pjeva župi band. Prvu večer predvodi župnik. Proba za mješoviti zbor i mandoline u 20:30 povodom mlade mise don Slavka.

4. Petak - Druga večer trodnevnice - predvodi don Tomislav Bašić, upravitelj Svećeničkog doma i ekonom Bogoslovije i Nadbiskupskog sjemeništa u Splitu.

5. Subota - Treća večer trodnevnice - predvodi don Milan Šarić, župnik na otoku Visu.

6. Nedjelja - Mlada misa don Slavka Volarevića u 10:00 sati. Taj dan nema drugih sv. misa. Parking ispred crkve biti će otvoren samo za goste a ostali mogu parkirati ispred škole! Procesija polazi od obiteljske kuće don Slavka zato će u 9:55 biti zatvoren promet ulicama Put Narone i Zagrebačka. Stoga dođite ranije!

7. Ženidbeni navještaj:

DANIJEL ARAPOVIĆ I VESNA ĆUŽE, vjenčanje 18. srpnja 2020., u župi sv. Ante na Humcu.

U SKLADU S NOVIM ODEDBAMA SPLITSKO- MAKARSKE NADBISKUPIJE U SVEZI SPRJEČAVANJA ZARAZE KORONAVIRUSOM

PROBE DJČJEG ZBORA, ZBORA MLADIH I MJEŠOVITOG ŽUPNOG ZBORA DO DALJNJEGA SE NEĆE ODRŽAVATI KAO NI PJEVANJE NA SVETIM MISAMA

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI I NA KALENDARIMA U SVOJIM DOMOVIMA.

subota - 7:30

crkva sv. Nikole b. Metković: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00 sati