ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU
04.07.2020.
ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Radnim danima kroz mjesec srpanj i kolovoz sv. mise su u 8:00 sati. Nedjeljom u 7:00, 9:00 i 19:00 sati.

2. Utorak - Crtani film za djecu u 20:45 ispred crkve povodom Metkovskog ljeta.

3. Četvrtak - Započinje trodnevica povodom Mlade mise don Slavka Volarevića. Svete mise u trodnevnici su u 19:00 sati, a za vrijeme sv. misa pjeva župi band. Prvu večer predvodi župnik. Proba za mješoviti zbor i mandoline u 20:30 povodom mlade mise don Slavka.

4. Petak - Druga večer trodnevnice - predvodi don Tomislav Bašić, upravitelj Svećeničkog doma i ekonom Bogoslovije i Nadbiskupskog sjemeništa u Splitu.

5. Subota - Treća večer trodnevnice - predvodi don Milan Šarić, župnik na otoku Visu.

6. Nedjelja - Mlada misa don Slavka Volarevića u 10:00 sati. Taj dan nema drugih sv. misa. Parking ispred crkve biti će otvoren samo za goste a ostali mogu parkirati ispred škole! Procesija polazi od obiteljske kuće don Slavka zato će u 9:55 biti zatvoren promet ulicama Put Narone i Zagrebačka. Stoga dođite ranije!

7. Ženidbeni navještaj:

DANIJEL ARAPOVIĆ I VESNA ĆUŽE, vjenčanje 18. srpnja 2020., u župi sv. Ante na Humcu.

ZA VRIJEME PANDEMIJE ZA SVA PITANJA SMO  DOSTUPNI ISKLJUČIVO NA MOBILNIM TELEFONIMA KOJE IMATE NA ŽUPNOJ WEB STRANICI

ponedjeljak - subota: 8:00

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00 i 19:00 sati

Prva nedjelja srpnja i kolovoza