ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Novosti | ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

06.07.2019.
ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

Obavijesti

1. Ljetni raspored sv. misa. Radnim danima kroz mjesec srpanj i kolovoz sv. mise su u 8:00 sati. Nedjeljom u 7:00, 9:00 i 19:00 sati.

2. U sklopu proslave 50. obljenice naše župe 27. srpnja (subota) u našoj crkvi biti će susret duhovnih zvanja cijele Neretve. Nakon okupljanja u pastoralnom centru u 10:00 sati. sv. misu predvodi nadbiskup Marin Barišić u zajedništvu sa ostalim biskupima i svećenicima neretvanskog kraja. Poslije svete mise biti će prigodni domjenak u Pastoralnom centru uz druženje sa vjernicima. To je veliki događaj za nas kao domaćine kao i za cijeli Neretvanski kraj. Bilo bi lijepo da se okupimo u što većem broju i da svatko u svojim mogućnostima pomogne u realizacij ovog događaja.

3. Od sprovoda pok. Petra Manenice za svete mise prikupilo se 1.300kn.

Od sprovoda pok. Petra Bebića za svete mise prikupilo se 3000kn. Obitelj za potrebe župnog caritasa daruje 2.000kn a za potrebe župe 10.000kn.

Obitelji se zahvaljuju svima koji su im bili blizu svojim molitvama u njihovoj žalosti.

Borovci / Nova Sela  : 9 sati