ŽUPA SV. NIKOLE B. - METKOVIĆ | Izjava o privatnosti

Izjava o privatnosti

Župa Sv. Nikole biskupa prepoznaje važnost zaštite osobnih podataka te čuva privatnost posjetitelja svojih stranica. Sve informacije koje posjetitelj pošalje ili budu automatski zabilježene koriste se jedino i isključivo u skladu s ovom Izjavom.

Log zapisi

Župa Sv. Nikole biskupa bilježi sve posjete svojim stranicama. Prikupljene informacije uključuju IP adresu klijenta, popis stranica koje je posjetio, vrstu preglednika i druge podatke. Župa Sv. Nikole biskupa tako prikupljene informacija koristi isključivo za vlastite potrebe iz sigurnosnih razloga i za statističke analize.

Linkovi

Neki linkovi s ovih stranica pokazuju na druge stranice i resurse na Internetu koji nisu ni na koji način povezani s župa Sv. Nikole biskupa, niti župa Sv. Nikole biskupa ima kontrolu nad njima. Posjetitelje naših stranica podsjećamo da prilikom posjeta drugim stranicama provjere izjave o privatnosti ili druge relevantne dokumente koji reguliraju način prikupljanja osobnih podataka posjetitelja.

Osobni podaci

Sve osobne podatke, a posebno adrese elektroničke pošte, kontakt brojeve telefona, mobilnih i faks uređaja koje posjetitelj pošalje korištenjem elektroničke pošte, kroz forme ili na bilo koji drugi način župa sv. Nikole biskupa tretira kao poslovnu tajnu i ne dijeli s trećim stranama.

Župa Sv. Nikole biskupa zadržava pravo da u bilo kojem trenutku promijeni Izjavu o privatnosti. Zbog toga se posjetiteljima preporuča periodička provjera sadržaja ove stranice.

Posljednje izmjene: 11/2009.

Radnim danom kroz mjesec srpanj i kolovoz:

ponedjeljak - subota: 8:00

crkva sv. Nikole, Metković: 7:00, 9:00 i 19:00

svaki dan pola sata prije svete mise